Piprapoe lugu

Meie firma sai alguse 2001. aasta juunis kui tekkis huvi tuua eesti turule uusi ja põnevaid maitseid. Algusaastatel keskendusime enamjaolt Euroopa köögi vürtsisegudele, kuid mida aeg edasi, seda rohkem tuli meil oma valikut laiendada.

Täna leiab meie poest laias valikus maitseaineid ja -taimi, valmiskastmeid, kuivaineid, õlisid, kohvi, teed, kingitusi ja muud köögis vajalikku. Oleme liikunud Euroopa köögist kaugemale ning sortimendis on ka palju aasiapäraseid ja eksootilisemaid maitseid.

Anname endast parima, et hoida oma toodete kvaliteeti kõrgel ning aitame soovitustega algajaid kokki kui ka oma ala professionaale. Samuti tänu meie mitmele varustajale on võimalus ka eraldi tellida tooteid, mida muidu meie valikus ei leidu.

Meie eesmärgiks on pakkuda Eesti ostjale võimalikult laia valikut erinevatest maailma köökide maitsetest.

Piprapoe valikut leiab esinduspoest Tallinnas (Liivalaia 43) kui ka kodulehelt, kus saadame sobiva transpordiga kauba kuhu iganes. Hulgikliente restoranidest tööstusteni ootavad meie kontori Piprad aadressil Sära tee 1, Peetri, Rae vald.
© OÜ Piprapood. Liivalaia 43, Tallinn 10145. E-R 10.00-19.00, L 10.00-16.00. Pood 6 450 020, Hulgi 6 455 021. pipar@pipar.ee